İş Ortaklığı

DAVİM ürünümüz, kolluk kuvvetleri (Emniyet Müdürlüǧü ve Jandarma), bazı kamu kurum ve kuruluşları, özel adli bilişim laboratuvarları, adli bilişim hizmeti veren firmalar, siber güvenlik hizmeti veren firmalar, özel risk analiz ve bilgisayar incelemeleri yapan firmalar ve KVKK hizmetleri veren firmalar tarafından talep görecektir.

Adli süreçlerin hızlı ve yönetmeliklere uygun olması adına adli kopya alma donanımlarının kurum veya kuruluşlarda bulunması zorunludur. Bu süreçlerde adli vakaların çözüme hızlı ulaşması için donanımların bir kurumda adet sayısının fazla olması önemli bir parametredir. Bu donanımlar yüksek maliyetlerde olduğundan az sayıda donanım ile bu süreçler ilerlemektedir. Süreçlerin hızlanması için kurumların bu donanımlara ihtiyaçları vardır. KVKK süreçlerinde verilerin silinmesi noktasında da güvenli veri silme donanımları veya yazılımlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

DAVİM ürünlerimize ve geliştirmekte olduğumuz projemize yatırımcı ya da iş ortağı olmak mümkün. Siz de iş ortağımız olmak isterseniz bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

İş ortaklık/yatırımcı başvuru şartlarımız için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

DAVİM - Dijital Adli Vakalara İlk Müdahale